Nowoczesne zwyżki – wynajem podestów ruchomych to jeden z obszarów naszej działalności. Czym konkretnie jest zwyżka i kiedy się ją wykorzystuje? Przedstawiamy podstawowe informacje na temat tego urządzenia.

Zwyżka – charakterystyka i zastosowanie

Zwyżki są typem podestu ruchomego. To maszyny budowlane wykorzystywane przy realizacjach, które mają miejsce na dużych wysokościach. Dzięki zwyżkom pracownicy mogą dostać się na wysoko usytuowane punkty, z poziomu których realizują działania związane z przedsięwzięciem budowlanym.

Zwyżki, czyli podnośniki koszowe, nadają się doskonale również do relokacji wszystkich istotnych części i przyrządów potrzebnych np. przy pracach instalacyjnych. Z tego powodu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najemców.

zwyżki

Zwyżki – wynajem

Na potrzeby realizacji w województwie łódzkim udostępniamy nowoczesne zwyżki różnego typu. Proponujemy podesty nożycowe i teleskopowe. Ten drugi typ podnośnika wykazuje najbardziej imponujące możliwości wysokościowe.

Nasze podnośniki są zróżnicowane również pod względem napędu. Oferujemy zarówno urządzenia elektryczne, jak i spalinowe. Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie wybrać? Wypełnij formularz online lub zadzwoń do nas!