Koparki w wersji mini to niewielkie maszyny budowlane, co w wielu sytuacjach jest niewątpliwą zaletą. W jakich okolicznościach wynajem minikoparki to trafiony pomysł?

Zastosowanie minikoparek

Minikoparki sprawdzają się w sytuacji, gdy na placu budowy trudno jest manewrować. Zazwyczaj więc wykorzystuje się je do prac na ograniczonej przestrzeni. W takim wypadku firmy, które rozważają wynajem koparek z operatorem, decydują się zazwyczaj właśnie na koparkę w wersji mini. Wszystko dlatego, że posługiwanie się tradycyjną koparką może okazać się niewykonalne.

Jeśli chodzi o funkcje tego urządzenia, to koparka w wersji mini w zasadzie nie ustępuje standardowym koparkom. Różnica tkwi w rozmiarach realizowanych wykopów, które z uwagi na charakter tej maszyny będą oczywiście odpowiednio mniejsze.

minikoparki

Wynajem minikoparki z operatorem

Jeśli chcesz wynająć sprawną i bezpieczną minikoparkę z operatorem, służymy pomocą. Nasi pracownicy mają wymagane kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy również wiele różnych modeli tradycyjnych koparek oraz koparko-ładowarek i ładowarek teleskopowych. Skontaktuj się z nami!