Na wynajem ładowarki teleskopowej zdecydowała się również firma z województwa mazowieckiego. W ramach współpracy zaproponowaliśmy naszemu klientowi funkcjonalną maszynę o ponad 4-tonowym udźwigu.

Zadania nowoczesnej ładowarki obrotowej

Przedsięwzięcie naszego klienta polegało na renowacji biurowca w Warszawie. W związku z koniecznością oszklenia budynku firmę zainteresowały oferowane przez nas nowoczesne maszyny budowlane.

Oczywiście do realizacji przedsięwzięcia naszego klienta przeznaczona została funkcjonalna ładowarka teleskopowa. Udostępniliśmy naszemu klientowi obrotową ładowarkę Manitou z odpowiednimi parametrami. W tym przypadku była to maszyna o 4,5-tonowym udźwigu i wysokości podnoszenia aż 21 metrów.

ładowarka obrotowa z operatorem warszawa

Wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem

Nowoczesna ładowarka obrotowa i właściwie dobrane parametry maszyny przyczyniły się do pomyślnej realizacji zleconych zadań. Oczywiście za sukces całego przedsięwzięcia budowlanego odpowiadał również nasz operator.

Dzięki profesjonalnej obsłudze operatorskiej wszystkie działania odbyły się bezpiecznie i sprawnie. Chcesz zapytać o maszynę budowlaną dla swojej realizacji? Skontaktuj się z nami!