Wynajem ładowarek teleskopowych - Łódź

Kontakt

Proponujemy wynajem ładowarek teleskopowych w wersji obrotowej lub sztywnej. Nasi najemcy mogą wybierać spośród najpopularniejszych modeli, takich jak między innymi Manitou, JCB czy Merlo. Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na rzetelną i profesjonalną realizację zlecenia. Wszystko dzięki doświadczonemu sztabowi operatorów oraz wykorzystaniu funkcjonalnych, profesjonalnych maszyn budowlanych. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów z terenu Łodzi oraz okolic, którzy najczęściej decydują się na wynajem ładowarek teleskopowych z naszej oferty.

Wynajem ładowarek teleskopowych z operatorem

Wynajem ładowarki teleskopowej z obsługą operatorską jest bez wątpienia świetnym rozwiązaniem, wspomagającym i usprawniającym przebieg procesów realizowanych na budowie. Dzięki ładowarce mamy przede wszystkim możliwość rozładowania ciężarówki z dostawą i bezpiecznego przetransportowania materiału na wybrany plac odstawczy. Możemy wykonać tę czynność nie tylko za pomocą wideł, ale również obrotowego haka, który przymocowany jest bezpośrednio do karetki urządzenia lub przy użyciu wciągarki. W związku z tym należy pamiętać, że dodatkowe akcesoria mogą znacząco obniżać udźwig maszyny.

Ponadto skorzystanie z wideł jak i akcesoriów zakończonych hakiem jest świetnym sposobem na rozładunek obiektów o dużych gabarytach oraz towarów składowanych na paletach. Udostępniamy także rozwiązania pozwalające na sprawny transport pionowy obiektów wielkogabarytowych i towarów paletowanych. W tym celu proponujemy wynajem ładowarek w formie koszy towarowych, pozwalających z łatwością unieść wybrany ładunek na poziom dachu lub wyższych kondygnacji. Kosze towarowe, nazywane także narzędziowymi lub wysokościowymi, oferujemy naszym Klientom z Łodzi, których interesuje wynajem ładowarek teleskopowych pomocnych w realizacji prac na wysokościach.

wynajem ładowarek teleskopowych w łódzkim
wynajem ładowarek z operatorem

Wynajem ładowarki teleskopowej z koszem osobowym.

Funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem w realizacji wielu inwestycji jest wynajem ładowarki teleskopowej z koszem osobowym. W naszej ofercie znajduje się ładowarka w formie spalinowego podestu ruchomego z ramieniem teleskopowym. Pozwala na podniesienie pracowników na dużą wysokość w celu wykonania montażu, poprawek lub przeprowadzenia inspekcji wykonanego etapu prac. Odbywa się to bez konieczności zamawiania kolejnego urządzenia.

Wynajem ładowarki teleskopowej z koszem osobowym to wybór idealny w przypadku inwestycji realizowanych w trudnym terenie. Udostępniany przez nas sprzęt jest wytrzymały, stabilny oraz przystosowany do pracy w wysoce niekorzystnych warunkach środowiskowych. Może być używany wszędzie tam, gdzie standardowe podnośniki nie dałyby rady wjechać, gwarantując całkowicie bezpieczną realizację zadań. Dodatkowo rozkładane łapy pozwalają na podnoszenie się w miejscach, które dla podestów ruchomych okazałyby się po prostu niedostępne.

Wynajem ładowarek teleskopowych z koszem osobowym kierujemy do kontrahentów z Łodzi, firm budowlanych, montażowych, konstrukcyjnych, a także deweloperów i inwestorów poszukujących najlepszego sprzętu pozwalającego sprawnie i bezpiecznie zrealizować prace na wyższych kondygnacjach.

Wynajem ładowarki teleskopowej a jej potencjalne zastosowanie

Podsumowując, ładowarki teleskopowe z obsługą operatorską możemy wykorzystać przede wszystkim do:

 •  rozładunku dostaw na budowie;
 •  podawania szalunków oraz materiałów budowlanych lub wykończeniowych na wyższe kondygnacje budynków;
 •  przeprowadzania inspekcji wykonanych prac montażowych;
 •  podawanie zbrojeń do wykopów;
 •  odczepiania wsporników słupów;
 •  podkładania płyt betonowych pod stopy pomp do betonu i dźwigów;
 •  rozwożenia po placu budowy desek i innych materiałów lub urządzeń, takich jak agregaty prądotwórcze;
 •  podawania na duże wysokości konstrukcji stalowych.
wynajem ładowarek sztywnych

Profesjonalny wynajem ładowarki teleskopowej. Łódź i najbliższa okolica

Wynajem ładowarek teleskopowych kierujemy do naszych odbiorców z terenu Łodzi – wszystkich dzielnic tego miasta jak również jego najbliższej okolicy. Nasze usługi świadczymy też względem Klientów z pozostałej części województwa łódzkiego. Z naszego wsparcia mogą korzystać kontrahenci z takich miast, jak: Zgierz, Poddębice, Uniejów, Stryków (Sosnowiec- Pieńki), Stryków, Łowicz, Kutno, Skierniewice, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Kutno, Krośniewice, Żychlin i Bełchatów.

Jesteśmy także otwarci na współpracę z kontrahentami z innych regionów kraju. Dlatego wynajem ładowarki teleskopowej kierujemy także do odbiorców z całej Polski, we wszystkich województwach:

 

 • wielkopolskie (Poznań, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Odolanów, Leszno);
 • śląskie (Częstochowa, Katowice, Ruda Śląska, Gliwice, Dąbrowa Górnicza);
 • mazowieckie (Płock, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Ciechanów, Grójec, Mława);
 • zachodniopomorskie (Szczecin, Goleniów, Stargard, Kołobrzeg);
 • kujawsko-pomorskie (Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz);
 • podlaskie i warmińsko-mazurskie (Białystok, Łomża, Suwałki, Augustów);
 • pomorskie (Elbląg, Gdańsk, Gdynia);
 • dolnośląskie (Oleśnica, Wałbrzych, Wrocław);
 • opolskie (Kluczbork, Nysa, Opole);
 • podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, lubuskie, lubelskie.

Gwarantujemy fachowe doradztwo, kompleksowe wsparcie przez cały czas współpracy oraz najbardziej konkurencyjne stawki przy najkrótszych terminach realizacji zleceń. Zadzwoń lub napisz do nas!

Sprawdź również naszą ofertę na serwis maszyn budowlanych, wynajem wózka widłowego czy wynajem koparki z operatorem.

Kontakt

Formularz zapytania