Regularne przeglądy ładowarek teleskopowych to podstawa długiej żywotności urządzenia. Wiemy, jak dbać o maszyny budowlane, czego przykładem jest serwis Manitou, który przeprowadziliśmy dla naszego klienta z Łodzi.

Profesjonalny serwis ładowarki teleskopowej

Ładowarki teleskopowe wymagają regularnych przeglądów i działań konserwacyjnych. Dzięki wsparciu doświadczonych fachowców maszyny mogą pracować bezawaryjnie przez długie lata. Dlatego właściciel ładowarki Manitou postanowił zamówić profesjonalny serwis maszyn.

W ramach realizacji dla naszego klienta z Łodzi dokonaliśmy wymiany filtrów i oleju silnikowego. Przeprowadziliśmy również kompleksowy przegląd konserwacyjny. Dzięki temu ładowarka teleskopowa została przygotowana do dalszej bezproblemowej pracy.

serwis ładowarki teleskopowej manitou

Serwis ładowarek różnych producentów

Serwisujemy nie tylko ładowarki teleskopowe Manitou, ale również inne modele maszyn. Mamy doświadczenie w serwisie urządzeń JCB, Dieci, Genie, Merlo i nie tylko.

Przeglądy konserwacyjne i naprawa ładowarek teleskopowych to nasza specjalność. Potrzebujesz niezawodnego wsparcia serwisowego? Skontaktuj się z nami!