Współpracowaliśmy z popularnym koncernem paliwowym, wspierając naszego klienta przy pracach budowlanych na terenie Płocka. Orlen Olefiny to projekt, na którego potrzeby udostępniliśmy wielozadaniową ładowarkę teleskopową.

Ładowarka obrotowa przy budowie Olefin

W procesie budowy kompleksu Olefin firma zdecydowała się na wynajem ładowarek teleskopowych. W związku z tym udostępniliśmy naszemu klientowi maszynę na miarę jego potrzeb. Idealnym rozwiązaniem okazała się obrotowa ładowarka Merlo ROTO 38.16. Jej udźwig przyjmuje wartość aż 3,8 tony, a wysokość podnoszenia wynosi 16 metrów.

Optymalne parametry tej maszyny i dodatkowe wyposażenie ładowarki w widły pozwoliły na bezproblemową realizację przedsięwzięcia. W efekcie możliwy był sprawny rozładunek części, a następnie ich relokacja na piętro budynku.

realizacja olefiny operator maszyny

Operator maszyn w Orlen Olefiny

Oczywiście o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich zadań dbał nasz wykwalifikowany pracownik. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom operatora ładowarki cały proces przebiegał bez zakłóceń.

Jeśli chcesz wynająć nowoczesną ładowarkę obrotową lub sztywną, to zapraszamy do współpracy. Proponujemy wynajem wielofunkcyjnych maszyn budowlanych i fachową obsługę operatorską. Zadzwoń do nas lub uzupełnij formularz dostępny na naszej stronie internetowej!