Operatorzy maszyn budowlanych

Berelt to nie tylko wysokiej klasy urządzenia, ale również profesjonalni operatorzy maszyn budowlanych. Dlatego oferujemy wynajem ładowarek, wózków widłowych i koparek z obsługą operatorską na najwyższym poziomie.

Przeszkoleni operatorzy z doświadczeniem

Dbamy o wysoki standard bezpieczeństwa i solidną realizację każdego zlecenia. Z tego powodu zapewniamy wsparcie doświadczonych i rzetelnych operatorów, którzy wiedzą, jak efektywnie wykorzystać potencjał różnego rodzaju ładowarek teleskopowych, koparek i nie tylko.

Obsługa nowoczesnych maszyn budowlanych takich jak ładowarki, koparko-ładowarki czy koparki wymaga odpowiednich kwalifikacji. W związku z tym wszyscy operatorzy Berelt ukończyli stosowne kursy i mają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki temu każda realizacja przebiega bezpiecznie i bezproblemowo.

Kompleksowe usługi dla najemców maszyn

Berelt zapewnia najemcom kompleksowe wsparcie przy pracach na placu budowy. Wynajmujemy maszyny cenionych producentów, między innymi Merlo, Manitou czy Dieci. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz solidne urządzenia obsługiwane przez zaufanych operatorów.

Nie musisz przy tym martwić się stanem technicznym wynajmowanych urządzeń. Jesteśmy również przeszkolonymi serwisantami maszyn budowlanych. W efekcie potrafimy bezproblemowo ocenić stan techniczny maszyny podczas regularnie przeprowadzanych przeglądów.

Podsumowując, jeśli potrzebujesz nowoczesnej, sprawdzonej maszyny budowlanej wraz z profesjonalną obsługą operatorską, służymy wsparciem. Nasi operatorzy wykonują zlecenia przede wszystkim w województwie łódzkim, ale możliwa jest realizacja również w innych częściach Polski. Zadzwoń lub napisz do nas!

Kontakt

 

 

Formularz zapytania