Firma realizująca przedsięwzięcie w Kutnie poszukiwała doświadczonego operatora ładowarki Merlo. W efekcie postanowiła skorzystać z usług firmy Berelt.

Bezpieczny rozładunek towarów

W ramach realizacji dla klienta z województwa łódzkiego nasz operator obsługiwał ładowarkę teleskopową Merlo. Maszyna charakteryzowała się wysokością podnoszenia do 10 metrów i 6-tonowym udźwigiem.

Zadaniem operatora Berelt był bezpieczny rozładunek elementów urządzenia oraz przenoszenie i załadunek przez otwór technologiczny maszyny produkcyjnej. Dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu operatora ładowarki realizacja została przeprowadzona starannie i sprawnie.

operatorzy ładowarek kutno

Nowoczesne ładowarki do wynajęcia

Berelt to nie tylko doświadczeni operatorzy maszyn budowlanych, ale również nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenia budowlane. Wynajmujemy ładowarki teleskopowe Merlo o różnej wysokości podnoszenia i udźwigu, a także maszyny innych producentów.

Chcesz wynająć ładowarkę teleskopową, koparkę, koparko-ładowarkę lub wózek widłowy? Potrzebujesz profesjonalnej obsługi operatorskiej? Skontaktuj się z nami!