Mobilny serwis maszyn budowlanych Łódź

Kontakt

Wiemy, jak ważne jest błyskawiczne działanie w przypadku niespodziewanej awarii maszyny. Dlatego zapewniamy mobilny serwis maszyn budowlanych. Od wielu lat specjalizujemy się w branży urządzeń specjalistycznych, którą aktywnie eksplorujemy, a jej rozwiązania wykorzystujemy na co dzień. Maszyny budowlane nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy, dlatego oferujemy natychmiastową pomoc w przypadku wszelkich usterek i awarii, jakie mogły ich dotknąć. Jak to wygląda w praktyce? mobilny serwis maszyn budowlanych

Szybko i sprawnie. Mobilny serwis maszyn budowlanych, czyli błyskawiczne naprawy

Kiedy maszyna ulega awarii w trakcie prac na budowie, termin realizacji zlecenia staje pod znakiem zapytania. Jak dobrze wiadomo, wszelkie przestoje są nie tylko kłopotliwe, ale mogą wiązać się z generowaniem niepotrzebnych kosztów oraz coraz trudniejszym ukończeniem inwestycji. Dlatego świadczymy ekspresowe usługi serwisowe, dojeżdżając do klienta pod wskazany przez niego adres. 

Nasz mobilny serwis maszyn budowlanych gwarantuje najszybszą możliwą pomoc względem wszelkiego typu urządzeń stosowanych na placach budowy. Serwisujemy maszyny z napędem akumulatorowym, spalinowym i elektrycznym. Zakres naszej działalności obejmuje naprawy ładowarek teleskopowych różnego rodzaju (między innymi Genie, Merlo, Manitou), wózków widłowych, podestów ruchomych i koparek.

Z łatwością poddajemy diagnozie niesprawny sprzęt, odnajdując przyczynę wystąpienia usterki oraz wybierając najlepszy sposób na rozwiązanie problemu. Jeśli dany element nie nadaje się do naprawy, szybko przygotowujemy jego oryginalny zamiennik. Nasz mobilny serwis maszyn budowlanych dysponuje rozbudowanym zapleczem części zamiennych, które możemy natychmiast zastosować w Państwa maszynie. Pozwala to skrócić czas potrzebny na wykonanie naprawy, a w wielu sytuacjach także przywrócić sprawność urządzeniu nawet tego samego dnia, w którym otrzymamy zlecenie.

Specjalistyczny sprzęt i doświadczenie. Profesjonalne usługi mobilnego serwisu maszyn budowlanych

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i działamy skutecznie. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje, a wiele lat doświadczenia uczyniło nas specjalistami w zakresie awarii w maszynach budowlanych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, którym pragniemy pomóc najszybciej jak to możliwe, we wskazanym przez nich miejscu – ich siedzibie, zakładzie pracy, placu budowy. 

Czas to pieniądz – to dewiza świetnie odzwierciedlają realia branży budowlanej. Dlatego wszystkie niezbędne narzędzia zabieramy ze sobą, aby jak najszybciej odkryć źródło awarii i przywrócić maszynę do funkcjonowania. Działamy błyskawicznie, ale nie zapominamy o bezpieczeństwie. Nie musisz martwić się stanem swojego urządzenia. Znamy się na maszynach budowlanych i wiemy, jak spełnić standardy UDT.

Naszą ofertę mobilnego serwisu maszyn budowlanych kierujemy do kontrahentów reprezentujących różne branże z terenu Łodzi okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu, gotowi natychmiast przyjąć zlecenie oraz podjąć się jego natychmiastowej realizacji. Gwarantujemy przy tym najbardziej konkurencyjne stawki oraz fachowe doradztwo w związku z dalszym użytkowaniem serwisowanych maszyn budowlanych i ich prawidłową konserwacją w przyszłości. 

Potrzebujesz natychmiastowego wsparcia serwisowego? Zadzwoń do nas!

Oferujemy również klasyczny serwis maszyn budowlanych bez dojazdu. Nasza firma umożliwia również wynajem koparek teleskopowych czy wypożyczenie wózka widłowego

Formularz zapytania