Profesjonalny sprzęt budowlany - Łódź

Kontakt

Koparki gąsienicowe

Doskonale sprawdzają się na wymagających placach budowy. Wykazują ciężar roboczy o wartości nawet 5 ton i są przygotowane do wielozadaniowych działań. Przy czym nie tylko duża siła i kompaktowe wymiary świadczą o wysokiej funkcjonalności tych maszyn. Koparki gąsienicowe stwarzają jeszcze więcej możliwości dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Komplet łyżek od 30 cm, hydrauliczna łyżka skarpowa, młot wyburzeniowy lub palownica – dołączamy akcesoria zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

koparki na gąsienicach
obrotowa ładowarka

Ładowarki teleskopowe obrotowe

Najbardziej uniwersalne maszyny budowlane. Mogą pełnić funkcję dźwigu i doraźnie wykonywać rozładunki dzięki swej mobilności. Te mocniejsze potrafią mieć nawet 7 ton udźwigu. Transport w większości przypadków odbywa się za pomocą naczep niskopodwoziowych ze względu na wysokość i masę.

Ładowarki teleskopowe sztywne

Niezawodne przy rozładunkach transportów. Wyposażone są w silniki Diesla. Mogą znacząco różnić się prześwitem między podłożem a podwoziem, jak i wymiarami transportowymi. Te o najmniejszych, najbardziej kompaktowych rozmiarach mają poniżej 2 metrów, zarówno w szerokości, jak i wysokości przejazdowej.

wózki widłowe

Wózki widłowe

Napędzane trzema źródłami energii – gaz, olej napędowy i elektryczne. Występują z masztem duplex i triplex. Ponadto oferujemy jeszcze wózki boczne, tzw. reachtruck. Wózki można dodatkowo wyposażyć w chwytaki, kosze i obrotnice.

Podesty teleskopowe i nożycowe

Podesty ruchome, podnośniki, napędzane elektrycznie (akumulatorowe) oraz spalinowo.

Koparko-ładowarki, koparki oraz koparki w wersji „mini” z napędem spalinowym Diesel.

podest teleskopowy

Działalność firm budowlanych wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu budowlanego, który pozwoli na realizację aktualnych prac oraz finalizację rozpoczętych inwestycji. Specjalistyczny sprzęt budowlany daje gwarancję zadowalających wyników pracy oraz sprawnego wykonania wszystkich powierzonych im zadań. W naszej firmie od wielu lat specjalizujemy się w branży sprzętu budowlanego, której nowoczesne rozwiązania implementujemy w naszej ofercie. Dzięki temu uzyskują Państwo dostęp do najbardziej wydajnych i funkcjonalnych maszyn, które świetnie sprawdzą się na każdym placu budowy. 

Nasz sprzęt budowlany kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z terenu Łodzi i okolic, choć jesteśmy także otwarci na współpracę z odbiorcami z innych regionów Polski. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdą Państwo to co istotne i niezbędne w swojej firmie. Oferujemy szeroki wybór wielu modeli, skierowanych zarówno dla kontrahentów przemysłowych, realizacji dużych projektów budowlanych, jak i prywatnych domów mieszkalnych. 

Sprzęt budowlanych w Łodzi. Nasza oferta

Każdy, kto poszukuje sprzętu budowlanego najwyższej klasy i w pełni sprawnego, w naszej ofercie znajdzie idealnie dopasowane urządzenie. Oferujemy szeroki wybór marek, modeli, typów sprzętu jak również najbardziej konkurencyjne stawki cenowe, dopasowane do możliwości różnych grup kontrahentów biznesowych i prywatnych. Klientom poszukującym fachowego wsparcia i doradztwa służymy pomocą w ramach doboru sprzętu budowlanego. W naszej ofercie bez problemu znajdą Państwo sprzęty budowlane, konstrukcyjne, remontowe, a także przeznaczone do wyburzania starych obiektów. 

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi sprzętami budowlanymi oraz do kontaktu w celu zamówienia naszej usługi. Oferujemy natychmiastową pomoc wszystkim odbiorcom z terenu Łodzi i okolic, poszukujący fachowego sprzętu budowlanego, dostępnego natychmiast i w pełni sprawnego.

Prowadzimy również serwis maszyn budowlanych