Maszyny budowlane – wynajem

Kontakt

Ładowarka z operatorem

Wózek widłowy z operatorem

Koparka z operatorem

Operatorzy

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Wynajem bez operatora

Maszyny budowlane – wynajem ładowarek, koparek i wózków widłowych. Dostarczamy wysokiej klasy urządzenia, które kompleksowo wspierają prace prowadzone na budowie. Naszą specjalnością są ładowarki teleskopowe obrotowe oraz sztywne.

Maszyny budowlane do wynajęcia

Specjalizujemy się w solidnych i funkcjonalnych ładowarkach teleskopowych, proponując popularne modele maszyn. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia takich producentów jak Manitou, JCB czy Merlo. Oferujemy zarówno ładowarki sztywne, jak i obrotowe.

Wynajmujemy także nowoczesne koparki, koparko-ładowarki, minikoparki Diesel oraz wózki widłowe różnego typu. Dzięki temu możesz swobodnie dopasować rozwiązanie do konkretnego przedsięwzięcia.

Wykwalifikowani operatorzy maszyn

Poza nowoczesnymi urządzeniami proponujemy usługi wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów maszyn budowlanych. Wybierając opcję najmu z naszym operatorem, masz pewność, że wszystkie prace przebiegną sprawnie i bezproblemowo.

Berelt to specjaliści w zakresie maszyn budowlanych. Dlatego nasze usługi obejmują również profesjonalny serwis urządzeń. Wiemy, jak przygotować się do badań UDT i potrafimy poradzić sobie z każdą awarią. Zadzwoń do nas i wybierz rozwiązanie dla siebie!