Firma z Rawy Mazowieckiej potrzebowała ładowarki teleskopowej. Po wstępnej konsultacji nasz klient zdecydował się na wynajem funkcjonalnej ładowarki Dieci.

Ładowarka teleskopowa – wynajem i montaż

Firma z województwa łódzkiego wynajęła ładowarkę teleskopową, która miała służyć jako wsparcie przy pracach prowadzonych w hali produkcyjnej. Z uwagi na specyfikę realizacji udostępniliśmy naszemu klientowi model ładowarki prostej Dieci Mini Agri 25.6, która charakteryzuje się wysokością podnoszenia do 5 metrów.

Wynajem ładowarek teleskopowych w naszym wydaniu to nie tylko profesjonalne doradztwo, ale również wsparcie przy instalacji urządzenia. Dlatego zadbaliśmy także o bezpieczny montaż maszyny w hali produkcyjnej.

ładowarka teleskopowa do hali produkcyjnej

Operator ładowarki teleskopowej

Realizacja usługi w Rawie Mazowieckiej odbywała się przy wsparciu naszego operatora. Dzięki temu cały proces przebiegał w pełni bezpiecznie i sprawnie.

Potrzebujesz funkcjonalnej maszyny budowlanej? Wynajmujemy proste i obrotowe ładowarki teleskopowe o zróżnicowanej wysokości podnoszenia i wartości udźwigu. Zadzwoń do nas i wybierz rozwiązanie na miarę swojej realizacji!