Ładowarka teleskopowa Manitou sprawdziła się doskonale podczas naszej kolejnej realizacji w województwie łódzkim. Na czym polegało przedsięwzięcie i jaki model maszyny udostępniliśmy naszemu klientowi?

Nowoczesna ładowarka przy budowie drogi S14

W ramach naszej kolejnej realizacji wspieraliśmy budowę drogi ekspresowej S14 w Zgierzu. Na potrzeby tego przedsięwzięcia nasz klient zdecydował się na wynajem ładowarek teleskopowych, a konkretnie na model obrotowej ładowarki MRT 2150+ Privilege.

Parametry tej ładowarki teleskopowej to aż 5 ton udźwigu i 21-metrowa wysokość podnoszenia. Dzięki temu model ten doskonale spełnił swoją funkcję podczas realizacji w województwie łódzkim.

teleskopowa ładowarka manitou

Ładowarka teleskopowa Manitou z operatorem

Oczywiście obsługą ładowarki teleskopowej Manitou Privilege zajął się nasz doświadczony operator. Dzięki temu prace związane z budową drogi ekspresowej zostały wykonane solidnie i zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Jeśli interesuje Cię wynajem ładowarki z operatorem, to zapraszamy do kontaktu. Działamy głównie w okolicach Łodzi, ale przy dłuższych realizacjach dopuszczamy współpracę również w innych województwach. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy!