Na potrzeby realizacji w województwie mazowieckim udostępniliśmy nowoczesną maszynę budowlaną. Prace załadunkowe wykonała wielozadaniowa ładowarka obrotowa Merlo.

Wynajem ładowarki Płock

Firma pracująca na terenie Płocka poszukiwała funkcjonalnej maszyny budowlanej na potrzeby rozbudowy szpitala o nowy oddział. Jako że oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych, klient postanowił podjąć z nami współpracę.

Adekwatnym wsparciem okazał się model Merlo 38.16. Jest to obrotowa ładowarka teleskopowa, której wysokość podnoszenia osiąga wartość ponad 15 metrów.

operatorzy maszyn płock

Ładowarka obrotowa Merlo z operatorem

Przy pracach budowlanych w Płocku pracował również jeden z naszych operatorów ładowarek teleskopowych. Jego zadaniem był bezpieczny załadunek klimatyzacji i wentylacji oraz umiejscowienie elementów na drugim piętrze budynku. Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki wyposażeniu ładowarki w długie widły.

Potrzebujesz funkcjonalnej ładowarki teleskopowej? Chętnie pomożemy Ci dobrać maszynę do specyfiki realizacji i zadbamy o niezbędne wyposażenie urządzenia. Nasi operatorzy również służą pomocą. Zadzwoń do nas!