Ładowarka Manitou – awarie nowoczesnych maszyn przyjmują różne oblicza. Przykładem jest błąd przeciążenia, z którym borykał się właściciel ładowarki teleskopowej Manitou. W jaki sposób poradziliśmy sobie z tym problemem?

Usterka ładowarki teleskopowej

Nasz klient zarejestrował błąd przeciążenia na pulpicie swojej ładowarki teleskopowej. Błąd wyświetlał się pomimo braku ładunku na haku czy widłach, dlatego właściciel Manitou zdecydował się na nasz mobilny serwis maszyn budowlanych.

Rozwiązaniem okazała się oczywiście kalibracja udźwigu ładowarki. Cały proces przeprowadziliśmy zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Dzięki sprawnej interwencji nasz klient pozbył się usterki i może kontynuować prace budowlane.

manitou awarie

Ładowarka Manitou – awarie usuwane mobilnie

Mamy doświadczenie w mobilnym serwisie ładowarek teleskopowych. Świadczymy usługi z dojazdem do klienta, aby jak najszybciej pozbyć się niechcianych usterek.

Ponadto naprawiamy ładowarki wielu różnych producentów. Zajmujemy się także koparkami, ruchomymi podestami i wózkami widłowymi. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy usuwaniu awarii, skontaktuj się z nami!