Celem jednej z naszych realizacji było wsparcie przy relokacji paneli fotowoltaicznych w Łodzi. Optymalnym wyborem okazała się nowoczesna teleskopowa ładowarka JCB.

Relokacja paneli fotowoltaicznych Łódź

Firma z Łodzi postanowiła wynająć ładowarkę teleskopową producenta JCB, aby sprawnie dokonać relokacji paneli fotowoltaicznych. Celem było bezpieczne umiejscowienie fotowoltaiki na dachu aquaparku.

Wynajem ładowarek teleskopowych to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Dlatego udostępniliśmy naszemu klientowi nowoczesną maszynę. Urządzenie charakteryzuje się udźwigiem o wartości 3,5 tony i wysokością podnoszenia do 14 metrów. Dzięki takim parametrom ładowarka była doskonałym wsparciem przy relokacji i podnoszeniu paneli.

operator ładowarki jcb

Funkcjonalna ładowarka JCB z operatorem

Gwarancją bezpiecznego i skutecznego działania na placu budowy jest wsparcie wykwalifikowanego operatora. Dlatego firma z Łodzi postanowiła skorzystać z usług jednego z naszych fachowców. Dzięki doświadczeniu w obsłudze ładowarki JCB realizacja przebiegała bez zakłóceń.

Jeśli chcesz wynająć nowoczesną i wielozadaniową maszynę budowlaną, to zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń lub napisz do nas!